Učlanite se putem interneta i konkurišite za poslove!
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 28-12-2020
Kategorija: Administracija i knjigovodstvo
Naslov konkursa: Call operater ( pola radnog vremena)
Grad: Beograd
Opis posla:

Call operater potreban ozbiljnoj firmi u Sava Centru.

Radno vreme: 16h-20h ( pola radnog vremena) VIKEND SLOBODAN

Posao podrazumeva pozivanje klijenata i zakazivanje sastanaka.

Nudimo:

-besplatnu obuku

-rad u prijatnom ambijentu

-redovnu isplatu na mesecnom nivou ( 200din/h)

-prijavu

Ako ste student i odgovaraju Vam uslovi, kontaktirajte nas na: 064-6598-818   011-4250-525

Najnoviji konkursi

Medicinska sestra (Dom za stara lica)
Farmaceutski tehnicar - vise lokacija
Magacioner dekorativne robe za domacinstvo
Mesar u Zemunu
Call operater ( pola radnog vremena)
Prodavac kuvanih jela - centar grada
Call operater ( Vozdovac)
Vozac dostavljac(bela tehnika)
Prodavac dekorativne robe - Cukarica
Radnik/ca za unos podataka - arapski jezik